Home
VoIP-Gateway 5188 Tisk

AVM s profesionálním VoIP pro telefonní ústředny — VoIP ve firemním nasazení komfortní tak, jako nikdy předtím.

S VoIP-Gateway 5188 poprvé AVM představuje Voice over IP zařízení, které je určeno pro profesionální nasazení. VoIP-Gateway 5188 může být nainstalována mezi telefonní ústřednu a ISDN linku v konfiguraci Point to Point nebo Point to Multipoint. Pak je možné se všemi telefony pobočkové ústředny volat dle volby přes pevnou síť nebo Internet. Čtyři S0 rozhraní umožňují až 8 hovorů současně. Síťová zařízení obdrží přes čtyři LAN porty přístup k ADSL nebo k ADSL2+. Integrovaný VPN router umožňuje bezpečný přístup do firemní sítě.

CE prohlášení v PDFKoupit přes e-shop

  • Propojuje telefonní ústředny s ADSL/ADSL2+, VoIP a pevnou sítí.
  • Pro zařízení s až čtyřmi ISDN S0 porty.
  • Není třeba žádná úprava na stávajících ústřednách.
  • ISDN a SIP komfortní parametry pro internetovou telefonii.
  • DSL Router s firewallem, Traffic Shaping, Budgets, VPN.

Profesionální VoIP pro telefonní ústředny

S VoIP-Gateway 5188 získá telefonní ústředna až 8 současných přístupů k VoIP. Na připojené telefonní ústředně nejsou třeba žádné změny v konfiguraci, nastavená čísla pevné sítě zůstanou beze změny. Kvalita hovoru při internetové telefonii odpovídá kvalitě hovorů na ISDN přípojce. Integrovaný manažér šířky pásma při VoIP hovorech reguluje odchozí a příchozí datovou komunikaci a upřednostňuje VoIP komunikaci před ostatní komunikací pro optimální kvalitu hovoru. Při internetové telefonii a připojení přes DSL je omezujícím faktorem upstream DSL služby. Můžete nastavit, maximální možný počet paralelních hovorů. Pokud není dostupné internetové připojení, jsou VoIP hovory automaticky směrovány do pevné sítě. Můžete nastavit až 20 SIP účtů, SIP připojení s provolbou jsou také podporovány. Služby jako např. střídání, trojkonference, naklepání, zpětný hovor při obsazení a externí přesměrování můžete využívat při ISDN i VoIP hovorech.

DSL, Firewall, VPN

VoIP brána 5188 obsahuje výkonný ADSL-/ADSL2+ modem a obsáhlý DSL router. Díky Dual Mode-Technologie můžete VoIP bránu připojit k DSL, kabelovému připojení nebo do stávající sítě, kde je již internet k dispozici. Integrovaný Stateful Packet Inspection Firewall s UPnP podporou a manuálním povolením portů pro místní serverové služby se stará o bezpečnost v lokální síti. DHCP server VoIP brány se stará o automatické přidělování IP adres připojeným počítačům. S IPSec implementací VoIP brána 5188 nabízí VPN spojení se vzdálenými sítěmi nebo jednotlivými počítači. Všechna nastavení se provádí komfortně přes web rozhraní - heslem chráněna.